טקס הולדת בן מלא רגש והשראה

 

שלום לך "שר הטקס" אילה יקרה ואהובה,

 

שבוע עבר מאז חגגנו לבננו אביאל את חגיגת הברית וההולדת שלו ולא בכדי לא כתבנו לך עד עכשיו. במהלך כל השבוע לא פסקו הטלפונים והפניות האישיות אלינו ומתוכם שלוש מילים בלטו מאוד: מרגש, מיוחד, מדהים!

אנחנו, כבעלי השמחה, אכן מכתירים את האירוע של אביאל שלנו: מרגש, מיוחד ומדהים, ואנחנו מבקשים לזקוף חלק גדול לזכותך, "שר הטקס".

כשפנינו אלייך להתייעצות לקראת האירוע, ידענו מה אנחנו רוצים אבל לא היה ברור לנו איך. ידענו שאנחנו רוצים לרגש ולגעת בכל מי שיגיע לאירוע, רצינו מאוד להעביר מסר לכל אורחינו שיזכרו אותו היטב, מי אנחנו, איך נוצרנו ולאן פני משפחתנו המיוחדת מועדות.

הפגישה איתך פיזרה, כמטה קסם, את כל הערפל מסביב ל"איך". הקשבת לנו קשב רב עם רגישות עילאית לכל מה שרצינו ופתאום זה היה שם!

הובלת אותנו בדרך הייחודית והמעצימה כל כך שלך ובניצוחך יצרנו טקס מיוחד לאביאל שאנחנו בטוחים שייזכר עוד שנים רבות אצל אורחינו וזה בדיוק מה שרצינו!

עצם היצירה איתך היתה חוויה מרגשת בפני עצמה ועל כך אנחנו אסירי תודה לך - היית שם עבורנו בכל רגע ושעה (כן, גם ב-12 או אחת בלילה!!) כשהרגשנו שאנחנו זקוקים לך... הדרכת, יעצת, פרגנת, תמכת ובעיקר הרעפת עלינו אהבה בלתי פוסקת והכל למען מטרתנו המשותפת - ליצור לאביאל אירוע מרגש, מיוחד ומדהים!

אילה, האיכויות שאת מביאה אל תוך העשייה שלך, במיוחד כעורכת טקסים, ראויות בעינינו להמון שבחים והוקרה ומעתה היי בטוחה כי נהווה עבורך שופר, שיביא את הבשורה הזו להרבה אנשים שצמאים ורעבים לקצת יותר מאשר רבע עוף או חתיכת סטייק באירועים.

טקס, בהנחייתך היתה זכות גדולה עבורנו ואנו מודים לך מקרב לב על כל מה שעשית עבורנו ובמיוחד עבור אביאל - ליצור לו אירוע שלבטח נשמע את ההדים שלו עוד זמן רב.

 

היית לנו לעונג רב ואנו נשמח להיות לך למליצים ומפרגנים, לכל מי שיבקש את דעתנו עלייך ועל פעולך. את מוזמנת להיעזר בנו לשם כך - באהבה גדולה,  מכל הלב והנשמה!

 

 

תודה, תודה ושוב אלפי תודות!

 

 

אוהבים, מוקירים ומחבקים,

קובי וארז (כמובן גם בשם בננו, אביאל)

052-2221290

אילה שני
התקשרו עכשיו ובנו את הטקס שלכם
050-2435000שם:
מייל:
טלפון:
תוכן: