חתונתנו לאור השקיעה

אילה יקרה

כששאלנו את עצמנו מי היינו רוצים שילווה אותנו ברגע החסד הזה על אם הדרך, כמו גם לאורך הדרך כולה, מי היינו מבקשים לשמוע ולראות לנגד עיננו בשעה זו של בחירה, של שותפות ושל אהבה, מי היינו מאחלים לעצמנו שתערוך את הטקס הזה, שהוא מבחינתנו סמל לאופן שבו אנו מבקשים לערוך ולנהל את חיינו בכלל, התשובה הייתה לנו ברורה מהרגע שפגשנו אותך - אילה.

 

תודה לך על החכמה והרגישות, על הפתיחות והקבלה, על הקלילות וההומור, על הצניעות והפשטות, על הקול הרך, העמוק, האנושי והנוגע, על המילים המפלסות דרך אל כל לב, על היכולת שלך לחבר אנשים לאנשים, חום לחום, אהבה לאהבה.

 

תודה על התהליך לקראת ועל ההתרגשות המשותפת תוך כדי. תודה על החיבוק הגדול שהענקת לנו, במילה, במבט, בחיוך. נוכחותך לצדנו השרתה אמון ושלווה. ידענו שאת שותפה לנו בתפישות, בערכים ובדרך והיה לנו בטחון נעים ומרגיע שהערב הזה, בידייך ובפיך, יהיה נפלא! כישוריי ההנחיה שלך נדירים (אפילו מתוך טשטוש החושים המובן של זוג תחת החופה יכולנו להבחין בכך שלא היה אדם אחד מבין אורחינו שחמק אל הבר...) ההדים שקיבלנו בהמשך מחברים וקרובי משפחה רק חיזקו את התחושה הזו והגבירו את ההכרה בכך שהבחירה בך להנחות את הטקס העצימה את היותו משמעותי, ייחודי ומרגש, לא רק עבורנו, אלא עבור רבים נוספים מבין הקרובים לנו.

 

אוהבים מאד רומי ויואב

052-5642564

 

יואב ורומי נישאו לאור השקיעה בטקס מרגש בנווה שלום.

אילה שני
התקשרו עכשיו ובנו את הטקס שלכם
050-2435000שם:
מייל:
טלפון:
תוכן: